AKTUALITY

První domácí porážka

V dalším domácím utkání bohužel poprvé poznáváme pocit porážky. S Hradcem jsme prohráli o 6 bodu v poměru 81:87. Do utkání jsme vstoupili velmi dobře, ale bohužel druhá čtvrtina nás nezastihla v nejlepším rozpoložení a do přestávky jsme šli za stavu 40:44.

Sešívaná mašina porazila Mistra!

Sešívaná mašina! Tento pokřik hráčů před každým utkáním od dnešního večera pochopí každý fanoušek, který přišel do haly v Edenu.

Preview SKS - ERA Basketball Nymburk

Již tuto sobotu zavítá do Edenu Nymburk, tým který vyhrál českou ligu 18x v řadě! Pro nás to bude svátek basketbalu a věříme, že i fanoušci si najdou cestu do hlediště, kde budou moci sledovat výkony českého zástupce v Champions League.

Druhé utkání v Edenu opět vítězně

Povedlo se to! Ve druhém utkání na domácí palubovce porážíme Ústí nad Labem v poměru 85:67 a z Edenu tak děláme pevnost kde se nebude vyhrávat lehce. Dopředu nás táhla dobrá divácká kulisa, která nám pomohla k dobrému vstupu do utkání.

Preview SKS - Sluneta Ústí nad Labem

Druhé domácí odehrajeme v sobotu 15.10. od 15:00 v Edenu. Naším soupeřem bude tým Sluneta Ústí nad Labem. Po třech odehraných kolech máme na svém kontě jednu výhru a dvě prohry, které jsme zaznamenali v Brně a Opavě.

V Opavě jsme se nakonec favorita nebáli

Do Opavy se vyhrávat nejezdí, ale vždy můžete sehrát dobrý zápas. A tak to bylo i v sobotu – po dobré hře, kdy jsme vyhráli třetí a čtvrtou čtvrtinu a ještě čtyři minuty před koncem jsme po dvou trojkách Róberta Rožánka zaostávali pouze jednociferním rozdílem.

Vítězná domácí premiéra

Domácí premiéra přinesla velké očekávání a taky velkou předzápasovou nervozitu. Jak bude vypadat měření sil s Olomouckem? Zkušeným týmem který řídí Pedja Stamenkovič, jeden z nejlepších rozehrávačů KNBL. Budeme mít respekt ze soupeře jako v zápase proti Brnu?

Tisková konference před prvním domácím utkání v KNBL 2022/23

Basketbalová Slavie se vrátila po 24 letech do nejvyšší domácí soutěže, ze které by se v budoucnu chtěli odrazit do evropských pohárů. “Profesionální sport se dělá pro fanoušky, kterým chceme v příštích letech nabízet atraktivní zápasy.

Preview SKS - Olomoucko

Nejvyšší basketbalová soutěž opět v Edenu po 24 letech! Již ve středu 5.10. od 20:00 nás čeká domácí vstup do nejvyšší soutěže proti týmu BK Olomoucko. Věříme, že nás fanoušci přijdou podpořit a navážou na skvělou atmosféru v Edenu z finálového utkání a následné úspěšné baráže.

Premiéra v KNBL v Brně

Znovu v nejvyšší soutěži po více než 20 letech. Premiéra v KNBL. První zápas, na který jsme se dlouho těšili. Konečně je to za námi, nervozita je už menší. Soupeřem byl třetí tým poslední sezony a navzdory prohře jsme snad nezanechali špatný dojem.