AKTUALITY

Filip Novotný na hostování z BC Kolín

Na roční hostování k nám přichází Filip Novotný, 192 cm vysoké, 22-leté křídlo. Jeho aktuálním extraligovým klubem je BC Kolín, kde bude hrát už svojí 5-tou extraligovou sezonu.

Komentář Pavla Beneše k utkání v Ústí nad Labem

Pozitivní je, že jsme přinutili hrát domácí tým 35 minut v nejsilnější možné sestavě 4 Američanů s Láďou Peckou a i tak jsme byly dlouhou dobu více než vyrovnaným soupeřem týmu z KNBL.

Jak musela hrát hvězda Slunety Autrey 38:28 minut

Vyrovnaná bitva o vítěze na v zásadě neutrální palubovce v hale Kuncova přinesla obrovské nasazení na obou stranách a snahu bojovat o každý míč...

Další program přípravy

Čekají nás tři týdny vyplněné šesti zápasy se čtyřmi soupeří - Sluneta Ústí nad Labem, Sokol Vyšehrad, Slavoj Litoměřive a BK Vividbooks Pardubice...

Třetí přípravný zápas a 26 ztrát soupeře

Proti mladému týmu ze Svitav (bez Slezáka a Nováka) a po jasném průběhu jsme vyhráli a zároveň pokračovali v plánu přípravy s nácvikem souhry, obrany i střelby pod tlakem.

Rozhovor: Trenér Pavel Beneš po druhém přípravném zápasu

Rozhovor s trenérem Pavlem Benešem po druhém přípravném zápase.

První přípravný zápas splnil cíl

Nakonec prohra s extraligistou po vedení v poločase. Nepřesnosti ale i zajímavé individuální výkony. Kdo dal čtyři trojky a kdo k osmi doskokům přidal sedm asistencí a další statistiky v článku.

Změna haly - příprava s Děčínem

Pozor změna! Kvůli úpravám zavěšení košů musíme bohužel odehrát přípravný zápas s Děčínem v hale Kuncova 3, Praha-Stodůlky.

Aktuální soupiska pro přípravu

V neděli 1. srpna jsme prvním tréninkem v Edenu oficiálně odstartovali přípravu na sezonu. Kdo jsou nové posily, kdo zůstal a kdo naopak odešel?

Jalen Bradley na rozehru

poslední předsezónní posilou je číslo 1 – tedy pozice číslo 1. Do týmu SK Slavia přichází 27-letý, 185 cm vysoký americký rozehrávač s odehranou sezonou ve farmářské NBA G-league.