PŘIJĎTE NÁS PODPOŘIT NA ROZHODUJÍCÍ ZÁPAS!

DOMA
- Hala Slavia Eden
VSTUPENKY NA DOMÁCÍ ZÁPAS ZDE

První utkání baráže - ve Svitavách vítězíme!

V úterý 7. května jsme vyrazili k prvnímu zápasu baráže o Kooperativa NBL do Svitav. Do utkání jsme vlétli s velkou vervou a po třech minutách jsme vedli o 12 bodů, což donutilo domácího kouče vzít si timeout. Hráči Svitav byli po oddechovém čase jak vyměnění a rychle začali stahovat náš náskok. Podařilo se jim dokonce vyrovnat na 18:18, první čtvrtina pak skončila rozdílem pěti bodů pro nás - 20:25...

Lubomír Růžička o baráži, Svitavách i aktuální formě Slavie

Na začátku dubna přišel do týmu trenér Lubomír Růžička s jasným cílem: udržet Slavii v nejvyšší soutěži. Teď přijde na lámání chleba, 7. a 9. května odehrajeme rozhodující utkání baráže. Jak je tým připraven, jaké to bude hrát proti bývalému týmu a kudy vede cesta k udržení?

Známe termíny baráže!

Po dlouhých týdnech nejistoty, zda vůbec baráž o udržení nejvyšší soutěže budeme hrát, máme jasno. Tuři Svitavy do baráže o KNBL nastoupí...